لباس عروس جدید

لباس عروس جدید

لباس عروس جدید خانوم ها در مقایسه با آقایون سخت پسند تر هستند تولیدی روسری و وسواس بیش تری برای انتخاب لباس های خود به خرج می دهند. خانوم ها تایم زیادی را برای انتخاب لباس های خود صرف کرده تا لباسی مناسب و در عین حال دل نشینی را برای خود انتخاب کنند. حال به این فکر کنید که این لباس، لباس عروس جدید یک شخص باشد. اصولا همه ی دختران از مدت ها قبل حتی از دوران نوجوانی خود، خودرا در درون لباس سفید عروسی تصور کرده و آرزوهای بسیاری دارند. این روز برای هر شخصی، روز بسیار مهم و با ارزشی بوده و همه چیز باید در این روز به بهترین شکل ممکن باشد. از تالار و غذا گرفته تا  و… خانوم ها برای انتخاب لباس عروس جدید همیشه استرس بسیار فراوانی داشته و کمتر پیش می آید که عروسی بتواند به راحتی و بدون جست و جوی فراوان لباس خودرا انتخاب کند به همین علت لازم است نکاتی را بدانند که بتوانند با رعایت کردن آن ها لباسی زیبا و مفتخر را تهیه کرده و با خیالی راحت به فکر دیگر تشریفات عروسی باشند.

لباس عروس جدید
لباس عروس جدید

برای انتخاب و تهیه ی شما لازم است که از مدت ها قبل به فکر باشید، زیرا تهیه‌ ی  مناسب نیازمند تایم و جست وجوی فراوان است. برخلاف لباس های مجلسی دیگر که ممکن است شخصی با گذاشتن تایم کمی بتواند آن را تهیه کند، لباس عروس جدید نیازمند زمانی طولانی تر است و قطعا این امر به علت اهمیت و با ارزش بودن این مجلس است.
شما حداقل از 2ماه قبل باید به فکر لباس عروس جدید خود باشید تا اگر در این مدت مشکلی برای تهیه و یا انتخاب لباس پیش آمد، بتوانید آن مشکل را حل کرده و با کم بودن زمان مواجه نشوید.
بعد از این امر لازم است که شما مدل های مختلف لباس عروس جدید هارا نگاه کنید.
این کار با جست وجو در سایت های مختلف امکان پذیر است. البته امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی همانند ایستاگرام و تلگرام و… شما می‌توانید به راحتی بسیاری از مدل های لباس عروس جدید را پیدا کرده و از بین آن ها گلچینی از مدل های مورد پسند را تهیه کنید.
در قدم بعدی لازم است که نگاهی هم به ژورنال های خارجی مدل عروس بیاندازید چون ممکن است در آن ها نیز شما لباس هایی را ببینید که در شبکه‌ های اجتماعی نیز موجود نمی باشد.

اگرشما فردی هستید که از وضع مالی، عالی برخوردهستید، می توانید برای آن‌که لباسی خاص را تهیه کنید از طراح هان معروف در این زمینه کمک گرفته و از آن ها بخواهید بر اساس سلیقه ی شما، طرح بسیار زیبایی را برای شما تهیه کنند. این طراحان به علت آن که در این عرصه از تجربه و خلاقیت و مهارت کافی برخوردار هستند، می توانند لباسی بسیار زیبا که مناسب شما است را برای شما طراحی کنند.

برای انتخاب  شما لازم است که مدلی را که متناسب هیکل خود است انتخاب کنید. شاید شما لباس عروس جدید را مورد پسند قرار داده باشید که از نظرتان بسیار عالی و زیبا است اما باید دقت کنید که این لباس آیا به هیکل شما می آید یا خیر. بسیاری از افراد با دیدن لباس های عروس بر تن مانکن ها، لباس عروس جدید خودرا انتخاب می کنند و بعد از تهیه‌ و خرید لباس متوجه این می شوند که لباس اصلا به تن شان نمی آید و علاوه بر آن که جلوه ی زیبایی به فرد نبخشیده، باعث زشتی او نیز شده است.
مثلا شما باید دقت کنید که اگر هیکلی بسیار تو پر و یا بسیار لاغر و نحیف دارید، لباس هایی نظیر مدل ماهی برای شما مناسب نمی باشد. لباس های طرح ماهی برای افرادی که هیکل زیبا دارند مناسب می باشد، زیرا این لباس ها اصولا تنگ و چسبان می باشد و هیکل شخص در آن کاملا نمایان است.
لباس هایی که بالا تنه ی بسیار باز و تنگ دارند نیز برای افراد خوش هیکل مناسب بوده و برای افرادی که هیکلی خاص دارند، مناسب نمی باشد.

برای انتخاب طرحی مناسب و زیبا باید این نکته را مدنظر داشته باشید که کار دست می تواند لباس شما را زیبا کرده و از حالت بسیار ساده خارج کند اما این را نیز مدنظر داشته باشید که افراط و تفریط در این مسئله می تواند لباس شما را خراب کرده و از حالت زیبا خارج کند. در دنیای امروزه سادگی از همه چیز زیباتر است و دیگر همانند گذشته زرق و برق بودن لباس ها به معنای زیبا بودن آن ها نیست. اما با این حال کار دست متعارف همانند مروارید دوزی می‌تواند لباس شمارا زیبا کند.

نکته ی بعدی در مورد تهیه ی لباس عروس جدید آن است که شما می‌توانید لباس عروس جدید خودرا آماده و یا توسط خیاط تهیه کنید. اگر شما  خورا آماده می‌خواهید تهیه کنید باید بسیار دقت درمورد دوخت لباس کرده و سعی کنید، دوختی تمیز را انتخاب کنید. حال اگر گس از بررسی لباس فروشی های مختلف، لباس دلخواه خودرا نتوانستید تهیه کنید باید به سراغ خیاط بروید تا وی لباس مدنظر شمارا برای شما بدوزد.

برای این کار بسیار لازم است که از قبل خیاطی خوب را شناخته و سپس کار دوخت را به وی بسپارید. اگر شما خیاطی را نمی شناسید ولی به تازگی به عروسی رفته اید که لباس فرد به نظرتان بسیار تمیز و زیبا دوخته شده بوده، می‌توانید از وی بخواهید که خیاط خودرا به شما معرفی کرده و شما به آن فرد مراجعه کنید.

امروزه روش جالب دیگری در بین مردم آمده است و آن این است که لباس فروشی هایی، لباس هایی بسیار گران قیمت و زیبا را تهیه کرده که این لباس ها اصولا از دوخت بسیار عالی برخوردار هستند، به طوری که اگر فردی بخواهد اقدام به خرید این گونه لباس ها کند، باید متحمل هزینه ای بسیار سنگین شود. حال اگر شخصی که از قشر متوسط جامعه است اما برای عروسی خود لباسی بسیار زیبا و گران قیمتی را می‌خواهد روش اجاره ی لباس، روشی بسیار کاربردی و عالی می باشد. شما با این روش می توانید با صرف هزینه ای کمتر، لباسی بسیار زیبایی را تهیه کرده و در شب عروسی خود همانند ستاره ای زیبا بدرخشید.


لباس عروس جدید چون تنها لباسی است که شما دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید، خرید آن فقط صرف یادگاری برای شما داشته و کاربرد دیگری برای شما ندارد. پس اگر از شرایط مالی بسیار عالی برخورد دار نیستید پس سعی کنید از این روش استفاده کنید.
حتی بسیاری از افرادی که خود عروس شده اند نیز، لباس خودرا برای اجاره به افراد گوناگون می دهند و در مقابل هزینه ای را از فرد دریافت می کنند.
برای خرید لباس عروس جدید اگر شما نکات گفته شده را رعایت کنید و با ذهنی به دور از هرگونه استرس به سمت خرید لباس عروس جدید بروید، مطمئن باشید که لباسی زیبا را می‌توانید تهیه کنید و در شب عروسی تان بسیار زیبا باشید.
برای خرید لباس عروس جدید علاوه بر مدا و طرح مناسب نکته ی دیگری را نیز باید رعایت کنید و آن این است که لباسی را تهیه کنید که از پارچه سبک دوخته شده است. شما قرار است از صبح زود تا آخر شب با این لباس باشید و کل مدت رو پا باشید، حال اگر لباستان بسیار سنگین و آزار دهنده باشه، این امر باعث می شود که حس خوبی نداشته باشید و اذیت شوید. امیدواریم مطالب گفته شده برایتان سودمند بوده باشد.

4.5
درحال ارسال
امتیاز کاربر 0 (0 رای)