پالتو زنانه شیک

پالتو زنانه شیک اگر از دسته افرادی باشید که به قدم زدن و گردش و تولیدی روسری در هوای سرد زمستانی علاقه مند باشید، یا به هر دلیلی مجبور باشید در این فصل به بیرون از خانه بروید، حتما برای گرم نگه داشتن خودتان به یک لباس گرم و مناسب فصل زمستان نیاز دارید.
پالتو زنانه شیک از دسته لباس های زمستانیست که مناسب این فصل طراحی می شود. در واقع به عنوان ساده ترین تعریف،  یک نوع کت بلند است که معمولا طول آن تا پایین زانو ادامه دارد.  به سبب نوع کاربردی که دارند معمولا از پارچه های کاملا ضخیم و پشمی تهیه می شوند تا بتوانند بدن را در زمستان گرم نگه دارند.
هم مخصوص خانم ها و هم آقایان طراحی می شوند و تفکیک جنسیتی ندارند. در واقع تفاوت  زنانه و مردانه در طرح ها و رنگ های آنهاست. همانطور که پوشیدن هر نوع لباسی نیاز مند رعایت اصول و آدابیست، برای انتخاب یک  مناسب نکاتی وجود دارد که نیاز است آنها را رعایت کنید. رعایت این نکات در درجه اول به شما کمک می کنند خرید خوب و با دوامی را تجربه کنید و در درجه دوم باعث می شوند در  که می خرید کاملا احساس راحتی کنید. همچنین توجه به اصول و نکات باعث می شود مناسب ترین و نزدیک ترین  به شکل اندامی خود را انتخاب کنید و در نتیجه زنانه شیک که انتخاب می کنید کاملا مناسب اندام شما خواهد بود و شما را متناسب تر نشان خواهد داد. در ادامه به بررسی این نکات خواهیم پرداخت :

پالتو زنانه شیک

1. کیفیت را در اولویت قرار دهید : بدون شک شما هزینه یک پالتو زنانه شیک را تنها برای استفاده در سه ماه یک سال پرداخت نمی کنید! در نتیجه اولویت  را بیش از هر موضوعی در اولویت قرار دهید. یک  با کیفیت قابلیت استفاده چند سال را دارد و به راحتی فرسوده نمی شود. زنانه شیک دارای کیفیت مطلوب، هم دارای گرم کنندگی قابل قبولی است هم دوام زیادی دارد. اما چگونه تشخیص دهیم که یک  دارای کیفیت مطلوب است؟ برای اینکه بتوانید یک  با کیفیت بالا را تشخیص دهید، در ادامه مطلب همراه ما باشید :
• برند بخرید! : هرگز در خرید پالتو زنانه شیک خساست نکنید. خرید یک  بی کیفیت بخاطر تفاوت در هزینه ممکن است شما را مجبور به خرج دوباره کند. در نتیجه بهتر است از برند هایی که از کیفیت آنها اطمینان دارید خرید کنید تا خرید بادوامی را تجربه کنید.
• به دوخت های پالتو زنانه شیک توجه کنید : از مواردی که می تواند خبر از یک پالتو زنانه شیک بدون کیفیت دهد نحوه دوخت است. هنگام خرید دوخت حتما به دوخت های روی  توجه کنید.  که دارای دوخت های نا منظم، شل، نا مستقیم، ریز و درشت هستند و یا نخ از آنها آویزان است بدون شک با کیفیتی نیستند. یک  با کیفیت دارای دوخت های صاف، منسجم و مستحکم است.
• کیفیت دکمه ها و زیپ ها را فراموش نکنید : دکمه ها و زیپ های کدر و بی کیفیت از نشانه هایی هستند که می توانند از یک  بی دوام خبر دهند! حتما در هنگام خرید  زیپ های آن را امتحان کنید. در یک  با دوام هرگز از زیپ های سفت و غیر روان استفاده نمیشود. همچنین دکمه های کدر و تهیه شده از پلاستیک نا مرغوب می تواند به عنوان زنگ هشداری برای شما عمل کند!
• به آستر زیر  دقت کنید : اگر  که می خرید در لایه زیرین دارای آستری باشد، حتما به کیفیت آن توجه کنید. آستر یک  با کیفیت صاف، نسبتا نازک، سبک و بدون زدگی است.
2. برای اطمینان از سایز، حتما  را پرو کنید : سایز  از عواملی است که توجه به آن بدون شک بر یک خرید مناسب تاثیر مستقیم می گذارد. زنانه شیک نباید کاملا به بدن بچسبد، بلکه  مناسب لازم است تنها لمس مختصری با سطح بدن شما داشته باشد. حتما به این مورد توجه کنید که شما در زمستان حتما یک لایه لباس ضخیم زیر خواهید پوشید! هنگام پرو  حتما دست هایتان را کاملا به جلو و عقب بکشید تا اطمینان حاصل کنید که هنگام حرکت با  اذیت نمی شوید. همچنین طول آستین  حتما باید حداقل به دو سانتی متر پایین مچ دستتان برسد. اگر هنگام حرکات دست با ، در ناحیه کتف احساس کشیدگی و نا رضایتی کردید، بدانید سایز متناسبی را انتخاب نکرده اید.
3. به طول پالتو زنانه شیک هم توجه کنید : شاید پالتو زنانه شیک کوتاه تر، با سلیقه شما سازگاری بیشتری داشته باشد به خصوص اگر خانم باشید. اما لازم است بدانید  هرچه کوتاه تر باشد، کمتر شما را گرم نگه می دارد! همچنین بهتر است طول و بلندی  را متناسب با قد خودتان انتخاب کنید. برای اینکه بدانید بهتر است از کدام  با چه طولی استفاده کنید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
• افراد با قد کوتاه بهتر است پالتو زنانه شیک های بالای زانو را انتخاب کنند.
• افراد دارای قد بلند بهتر است از پالتو زنانه شیک های زیر زانو استفاده کنند.
• و اما اگر دارای قد متوسطی هستید می توانید هر نوع  که بیشتر با سلیقه شما سازگاری دارد را انتخاب کنید.

4. رنگ و طرح پالتو زنانه شیک : اگر چه طرح و رنگ امری کاملا اختیاری است و به سلیقه افراد وابسته است، اما نکاتی در این خصوص وجود دارند که ممکن است با دانستن آنها انتخابتان دستخوش تغییر شود. در ادامه این موارد را بررسی خواهیم کرد :
• جذب گرما : پالتو زنانه شیک های دارای رنگ های تیره مانند مشکی، قهوه ای و سرمه ای گرما را بیشتر از رنگ های روشنی مانند سفید، لیمویی و رنگ های پاستلی جذب می کنند. در نتیجه رنگ های تیره تر کاربرد بیشتری در زمستان دارند.


• قابلیت ست شدن : همانطور که در مباحث پیش به آن اشاره کردیم، زنانه شیک قابلیت استفاده در چند سال را دارد در نتیجه بهتر است طرح و رنگی را انتخاب کنید که بتوانید با لباس های مختلف ست کنید. رنگ های تیره و خنثی مثل مشکی، طوسی و خاکستری و همچنین طرح های جامع تری مثل طرح های ساده، راه راه و خال دار مناسب تر از طرح های شلوغ هستند.
• تمیز ماندن! : بهتر است هنگام خرید پالتو زنانه شیک به این مسئله دقت کنید که  مورد انتخاب شما، به راحتی کثیف و لکه نشود.  با رنگ روشن اگرچه بسیار زیبا و دل نشین هستند، اما به سادگی لکه می شوند و شما را به دردسر می اندازند.
• به وزن خود توجه کنید : یک پالتو زنانه شیک با طرح نا مناسب ممکن است اندام شما را نا متناسب نشان دهد. اگر لاغر هستید بهتر است از رنگ های روشن برای  استفاده کنید. همچنین پالتو زنانه شیک تیره دارای نقوش روشن برای شما مناسبند. همچنین می توانید از های خز دار، نقوش درشت و برجسته، چهار خانه های بزرگ و البته راه راه های افقی استفاده کنید. همچنین اگر می خواهید لاغر تر دیده شوید، بهتر است از رنگ های تیره استفاده کنید. همچنین طرح های ریز تر، دکمه های تک ردیفه، و راه راه های عمودی در  برای شما مناسب تر است.

4.0
درحال ارسال
امتیاز کاربر 0 (0 رای)