بادی زنانه مجلسی

بادی زنانه مجلسی در حال حاضر با ترند شدن مدل هایی که در گذشته کمتر عرف بودند، به طور کلی صنعت مد دگرگون شده است.تولیدی روسری صنعت مد در کشورمان ایران، همگام با مدل های روز دنیا در حال پیش روی است. جالب است بدانید برترین ترند هایی که در صنعت مد ایران توسط طراح های لباس طراحی می شوند، در گذشته نه چندان دور، نه تنها مد و جذاب نبودند، بلکه مورد تایید هیچکس قرار نمی گرفت. شلوار های گشاد، شال های بلند، مانتو های گشاد و بلند و … نمونه های خوبی برای این مسئله هستند. یکی از ترند هایی که به تازگی در بین بسیاری از بانوان جای خود را باز کرده است و طرفدارن پر و پا قرصی را به خود اختصاص داده است، انداختن تیشرت، تاپ و یا بلوز یا هر نوع بالا پوش، در شلوار است. به خصوص این سبک پوشیدن لباس، برای استفاده در زیر مانتو های جلو باز نوعی سبک و استیال محسوب می شود. این کار در نگاه اول بسیار شیک و زیبا به نظر می رسد. اما از مشکلات اساسی کسانی که از این ترند پیروی می کند، به هم ریخته شدن و نا مرتب شدن و حتی بیرون آمدن لباس از داخل شلوار پس از گذشت زمان کم است. تیشرت ها و بالا پوش ها که معمولا کوتاه طراحی می شوند، پس از گذشت مقداری زمان و حرکت، به سرت در بدن جا به جا می شوند، چروک می خورند و تغییر حالت می دهند. همچنین تیشرت های بلند تر هم زمانی که داخل شلوار ها قرار می گیرند، چروک می خورند، پف می کنند و به طور کلی ظاهر زیبایی ایجاد نمی کنند. طبیعتا ظاهر نا مرتب و به هم ریخته برای هیچ کسی به خصوص برای دنبال کنندگان مد، اصلا خوشحال کننده نبوده و با نا خوشایندی همراه است. اما در حال حاضر، ممکن نیست که هیچ نیازی از بشر بدون راه حل باقی بماند!
راه حلی که برای این مشکل ارائه شد، پوشش بادی زنانه مجلسی است. بادی زنانه مجلسی نوعی پوشش هستند که به طور کلی مخصوص بانوان طراحی شده اند. در برخی منابع ذکر شده این نوع از پوشش از مایو های زنانه الهام گرفته شده است اما اطلاعات دقیقی از این مبحث در دست نیست و درستی و نادرستی آن مورد تایید نیست.

بادی زنانه مجلسی
بادی زنانه مجلسی

• بادی زنانه مجلسی چیست؟
در حقیقت بادی زنانه مجلسی نوعی از پوشش یک تکه بالا تنه زنانه هستند که از سرشانه ها تا قسمت بالا و بین ران ها را پوشش می دهند. بادی زنانه مجلسی به شکل آستین دار و یا بدون آستین طراحی می شوند و کاربردی بسیار ساده دارند. این پوشش ها معمولا تقریبا جذب هستند و به بدن می چسبند. همچنین برای پوشیدن داخل شلوار مشکلات یاد شده در رابطه با تیشرت ها را ندارند. برای این که بتوانید آن ها را در داخل شلوار قرار دهید، چون از ناحیه بیکینی (بعضا به وسیله یک الی سه دکمه مخفی و یا بسیار کوچک) متصل هستند هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی کنند و جا به جایی ندارند و به صورت کاملا محکم در بدن می ایستند. به عنوان تعریفی ساده تر از بادی زنانه مجلسی، می توان این تعریف را ارائه کرد که بادی نوعی لباس زیره زنانه است که قسمت های مختلفی از بدن را پوشانده و به علت اتصال در ناحیه بیکینی، در بدن جا به جایی ندارد. این پوشش برای استفاده به عنوان تیشرتی که در شلوار قرار بگیرد، مناسب ترین انتخاب است. بادی زنانه مجلسی با طرح تیشرت، در طرح ها و رنگ های بسیار متنوع در بازار وجود دارند و از مدل های پرفروش محسوب می شوند. البته این تنها کاربرد بادی ها نیست. بلکه بادی زنانه مجلسی به عنوان گن، مایو و لباس خواب فانتزی در بازار وجود دارند. حتی در برخی موارد، این پوشش برای پوشیدن در زیر لباس های شب استفاده می شود تا لباس کاملا به شکل فیکس در بدن قرار بگیرد و جا به جا نشود. معمولا نمونه های بدون یقه و سر آستین بادی ها مناسب ترین انتخاب برای این نوع کاربرد هستند.

• کاربرد های بادی زنانه مجلسی :
1. استفاده از بادی زنانه مجلسی به عنوان گن : همان طور که می دانید، گن ها نوعی از پوشش هستند، که جهت جمع کردن چربی های انباشته بدن و لاغر تر و بدون نقص نشان دادن اندام مورد استفاده می گیرند. گن ها به شکل عمده از مدل بادی ها هستند. گن هایی که مانند پوشش بادی یک سره نباشد، باعث می شوند تنها یک قسمت بدن لاغر تر و بقیه قسمت ها چاغ تر از حد معمول به نظر برسند و به اصطلاح چربی های اضافه را بیشتر و بزرگ تر نمایش بدهند. در نتیجه گن های یک سره ای که با فرم بادی دوخته می شوند، دارای کاربرد و کیفیت بیشتر و البته طرفداران بیشتری هستند. جالب است بدانید این گن ها فقط مخصوص استفاده زنانه نیستند و گن های یک سره مردانه از بازار طرفداران زیادی دارند که معمولا توسط افراد با اضافه وزن و ورزشکاران مورد استقبال قرار می گیرند.
2. استفاده از بادی زنانه مجلسی به عنوان مایو : اطلاع دقیقی از اینکه در ابتدا کدام یک از این پوشش ها به وجود آمده اند در دسترس نیست. اما آن چه مورد یقین است، این است که بادی ها و مایو ها از یکدیگر الهام گرفته شده اند و در دسته بندی پوشش ها، مایو در دسته بندی لباس های بادی قرار می گیرد. مایو های یک سره در حقیقت یک نوع بادی هستند که توسط بانوان مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع از بادی ها معمولا از جنس های با قابلیت کشسانی بسیار بالا و دارای درصد بالای الیاف مصنوعی ساخته می شوند تا بتوانند تا حد ممکن از انتشار آلودگی عفونت ها جلوگیری کنند.
3. استفاده از بادی به عنوان لباس خواب : استفاده از بادی به عنوان لباس خواب به دلیل راحتی بیش از حد این پوشش، مبحثی است که سال هاست مطرح است. از مواردی که لازم است در هنگام خرید این نوع بادی به آن توجه کنید، کشسانی آن، جنس آن و البته رنگ آن است. این بادی ها بهتر است از رنگ روشن، با خاصیت کشسانی متوسط و دارای کیفیت بالا و با دوام باشند تا اولا آلودگی ها را کمتر به خود جذب کنند و در مرحله بعد به راحتی از فرم نیفتند و گشاد نشوند و در آخر اینکه به راحتی شست و شو شوند.


4. استفاده از بادی زنانه مجلسی به جای تیشرت : در حال حاضر استفاده از بادی زنانه مجلسی به جای تیشرت در بین بانوان ایرانی بسیار رایج است. بادی زنانه مجلسی بر خلاف تیشرت ها، به دلیل وجود اتصال در بدن جا به جا نمی شوند و از شلوار بیرون نمی زنند و به طور خلاصه شیک تر و شکیل تر در بدن می مانند. در نتیجه می توانند گزینه مناسبی جهت پوشیدن جای تیشرت ها باشند. همچنین این بادی ها می توانند برای پوشیدن زیر مانتو هم مناسب باشند. استقاده از بادی زنانه مجلسی و یک شلوار جین، به همراه یک شومیز با قد متوسط، می تواند سازنده یک استایل بسیار خاص و منحصر به فرد برای شما باشد.

4.8
درحال ارسال
امتیاز کاربر 0 (0 رای)