تولیدی مانتو دیدگاه خود را بنویسید

تولیدی مانتو يک پوشش رايج در ميان خانم هاي ايراني است و طبيعي است که به آن اهميت زيادي داده شود.
انتخاب يک مناسب سبب مي شود که اندام ما بهتر و زيبا تر به نظر برسد .همچنين لباس عمده يک با رنگ بندي متناسب با فصل مي تواند يک استايل شيک را برايمان به ارمغان بياورد.

تولیدی مانتو
تولیدی مانتو

تولیدی مانتو زنانه ي مناسب براي افراد درشت اندام :
با خطوط عمودي با ايجاد خطاي ديد شما را لاغرتر از آنچه که هستيد نشان خواهند داد.از انتخاب تولیدی مانتو با خطوط افقي به شدت بپرهيزيد زيرا اين خطوط سبب مي شود اندام شما عريض تر به نظر برسد.همچنين داراي کمربند سبب مي شود کمر شما بيشتر به چشم بيايد و باعث مي شود چاق تر به نظر برسيد.
کشي و چسبان و استرچ سبب مي شود اندام شما پر تر جلوه کند در نتيجه اين نوع تولیدی مانتو انتخاب مناسبي براي خانم هاي درشت اندام نمي باشد.
تولیدی مانتو با طيف رنگي تيره تر اندام شما را لاغر تر نشان مي دهد.
تولیدی مانتو مناسب براي افراد لاغر :
طيف رنگي روشن اندام افراد لاغر را بهتر نشان مي دهد.
انتخاب تولیدی مانتو با کمربند براي افراد لاغر گزينه ي مناسبي است که سبب مي شود اندامشان جلوه ي بهتري پيدا کند.

 مناسب براي افراد داراي پايين تنه يا بالا تنه ي چاق تر :
اگر سايز بالا تنه ي شما نسبت به پايين تنه تان بيشتر است بهتر است را انتخاب کنيد که پايين تنه ي شما را درشت تر نشان دهد که قسمت پايين آن شلوغ تر و داراي چين هستند يا که در قسمت کمر به پايين گشادتر باشند براي اين دسته از اندام ها انتخاب مناسبي هستند.اين دسته از باعث مي شوند توجه بر روي قسمت پايين تنه ي شما قرار گيرد و چاقي بالا تنه به چشم نيايد.
اگر سايز پايين تنه ي شما نسبت به بالاتنه بيشتر است بهتر است سمت تولیدی مانتو برويد که در قسمت سينه و بالا تنه ي آن شلوغ و کار شده باشند.همچنين راسته مي توانند انتخاب مناسبي باشند.
به صورت کلي اگر جزو هر کدام از دو دسته ي بالا هستيد از پوشيدن با مدل تنگ خودداري کنيد.زيرا تنگ بودن باعث نمايان تر شدن مشکلات اندام شما خواهد شد.

تولیدی مانتو مناسب براي افراد کوتاه قد :
رعايت رابطه مستقيم ميان قد افراد و تولیدی مانتو نکته ي مهمي است که بايد به آن توجه شود.به طور مثال افرادي که قد به نسبت کوتاه تري دارند بهتر استرا انتخاب کنند که کوتاه باشد و حداکثر تا کمي بالاتر از زانوي آنها قرار گيرد.دليل اين امر اين است که مانتوي طول پاهاي شما را به درستي نشان نخواهد داد و سبب مي شود کوتاه تر از آنچه که هستيد به نظر برسيد.

تولیدی مانتو طرح دار و خيلي شلوغ به افراد کوتاه قد توصيه نمي شود. ساده تر با طرح کمتر گزينه ي مناسب تري براي بلند تر نشان دادن اين دسته از خانم ها است.
استفاده از شلوار همرنگ با تولیدی مانتو با ايجاد خطاي ديد پاهايتان را يکپارچه و کشيده تر نشان خواهد داد و باعث مي شود قدتان بلندتر به نظر بيايد.
يک پوشش رايج در ميان خانم هاي ايراني است و طبيعي است که به آن اهميت زيادي داده شود.
انتخاب يک مناسب سبب مي شود که اندام ما بهتر و زيبا تر به نظر برسد.
نکاتي که در انتخاب يک مناسب بايد به آن توجه شود جنس ، تناسب آن با قد ، شکل اندام ، فصل و نوع کاربرد آن است.

مناسب براي افراد بلند قد :

همانطور که قبلا هم گفته شد کوتاه سبب مي شود پاهاي شما بيشتر به چشم بيايد در نتيجه آنها را بلند تر از آنچه که هست نشان مي دهد و سبب مي شود شما بلند قدتر به نظر برسيد.

تولیدی مانتو مناسب براي فصول سرد :
مناسب اين فصل بيشتر  ضخيم با پارچه هاي پشمي ، موهري يا مخمل هستند.همچنين پوشيدن بافت ها يا از جنس کتان ضخيم براي اين فصل انتخاب مناسبي هستند.
در فصل پاييز که هوا نه آنقدر سرد است و نه آنقدر گرم مي توان از  باراني استفاده کرد.

تولیدی مانتو مناسب براي فصول گرم :
براي فصول گرم تر سال ( اواسط بهار و تابستان ) استفاده از تولیدی مانتو با جنس نخ مناسب تر است.
همچنين استفاده از پارچه هايي با جنس ويسکوز در فصول گرم توصيه نمي شود.اين نوع پارچه جنس نرم و لطيف دارد و در ظاهر براي فصول گرم مناسب به نظر مي رسد اما نوع الياف آن سبب مي شود عرق در آن حبس شود و پارچه خيس بماند و در نهايت باعث ايجاد بوي نامطلوبي خواهد شد.
مدل که در اين فصل طرفدار هاي خاص خود را دارد تولیدی مانتو جلوباز هستند.اين هم شيک بوده و هم مناسب فصول گرم سال اند.
به طور کلي در اين فصل از پوشيدن تنگ و چسبان دوري کنيد و سمت تولیدی مانتو برويد که در آنها احساس راحتي بيشتري داشته باشيد.
تنگ و چسبان اجازه نمي دهند هوا در زير لباس به خوبي جريان داشته باشد و باعث ايجاد عرق خواهند شد.
در نهايت تولیدی مانتو با طرح هاي چهارخانه براي هر فصل انتخاب خوبي است.

5.0
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (7 رای)

دیدگاهتان را بنویسید